AKTUALNOŚCI

      

Sprzedaż biletów na imprezy organizowane przez Dom Środowisk Twórczych odbywa się w portierni DŚT:
- w dni powszednie od godziny 14:00 do 20:00
- w weekendy od godziny 8:00 do 20:00  
Najlepsze miejsca na sali koncertowej w Pałacyku są numerowane. Decyzję podejmuje się w momencie kupna biletu. Honorujemy karty dużych rodzin z miasta Kielce.

   Więcej informacji >>>

  
 • 20.11 godz. 19.00 Koncert jazzowy w wykonaniu Niko Leopold Quartet. Wstęp wolny.

  Koncert Niko Leopold Quartet odbędzie się w ramach Dni Austrii w Polsce dzięki współpracy z Konsulatem Generalnym Austrii w Krakowie.  Członkowie zespołu Niko Leopold Quartet to wyjątkowe osobowości, które idealnie ze sobą współgrają i wzajemnie się inspirują. Główna uwaga młodych muzyków z Austrii skupia się na wykonywaniu repertuaru bazującego na jazzie tradycyjnym, nie pozostając jednocześnie obojętnym na innowacje. W kompozycjach i aranżacjach Leopolda odnajdujemy zarówno wpływy nowoczesnego jazzu, popu, ale i muzyki klasycznej. Połączenie struktur muzyki klasycznej z improwizacjami pozwoliła muzykom na stworzenie własnego stylu, który stał się przez to liryczny, spontaniczny i pełen wyrazu.  Chris Kronreif – saksofon
  Niko Leopold – instrumenty klawiszowe, wiolonczela, kompozycje
  Judith Ferstl – kontrabas, kompozycje
  Jakob Sigl – perkusja

  https://www.youtube.com/watch?v=PqjUPLS4r2c
  https://www.youtube.com/watch?v=GD_gm6LMJwY

  Więcej informacji >>>

   
 • 22.11 godz. 18.00 Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie z Marcinem Marciniewskim pt. "Norwegia-północny zachód: Geiraingerfjorden – Droga Atlantycka - Lofoty” . Wstęp wolny
  Marcin Marciniewski – człowiek z wody i lasu, przewodnik, animator turystyki w Skandynawii. Prezes Oddziału Świętokrzyskiego PTTK.


   
 • 25.11 godz. 17.00 - XII KIELECKI FESTIWAL KĄŚLIWOŚCI. Mandaty do odebrania w Pałacyku: do 10.11 - 40 zł, później 50 zł; dostępne będą od 22.10. Ceny po zastosowanych zniżkach.

   
  Wystąpią:

  Artur Andrus - gospodarz wieczoru

  Piotr Bukartyk

  Krzysztof Kawałko


  Stefan Friedmann

  Tomasz Grdeń

  Kabaret K2

  Krzysztof Materna

Nasze imprezy >>>
 

Dom Praczki, ul. Zamkowa 5/7
ZAPRASZA