ADRENALINA

Zespół Adrenalina w obecnym składzie istnieje od ponad 3 lat. Tworzy głównie własne utwory w pop-rokowym charakterze. Muzykę komponuje Paweł Hamera, natomiast teksty pisze Viola Sobczyk. Muzycy mają na swoim koncie mnóstwo koncertów na terenie Kielc oraz całego województwa świętokrzyskiego. Od czasu do czasu próbują również swoich sił startując w konkursach i festiwalach. Zespół zajął I miejsce w konkursie "Scena dla Ciebie" w 2007 roku. Ponadto Adrenalina startowała również w opolskich "Debiutach", gdzie zdobyła wyróżnienie. Od samych początków istnienia zespołu, Adrenalina swoje próby odbywa w Domu Kultury "Zameczek".

W skład zespołu wchodzą:
- Viola Sobczyk – wokal, autorka tekstów
- Tomasz Murawski - bas
- Paweł Hamera – autor muzyki, gitara elektro-akustyczna
- Filip Gołda - gitara elektryczna
- Piotr Grzegorczyk - piano
- Daniel Kozłowski - saksofon
- Piotr Sobczyk – perkusja


SPATIUM

Ten soft-rockowy zespół powstał w czerwcu 2007 roku i – jak twierdzą jego muzycy - ma poważne ambicje, by w przyszłości wystąpić na największych festiwalach w Polsce. Gatunkiem muzyki nawiązuje do klimatów panujących w latach 70. i 80., w swych tekstach opisuje rzeczywistość w sposób niebezpośredni, pozostawiając słuchaczowi materiał do głębszej analizy i własnej interpretacji.

W skład zespołu wchodzą:
- Artur Wiśniewski - autor muzyki, wokal/instrumenty klawiszowe
- Piotr Stec - gitary
- Marcin Fatyga – bas
- Piotr Kwiecień - perkusja

Autorzy tekstów:
Wojciech Pietrzczyk
Marcin Strzałkowski

Termin "Spatium" (z łaciny) nie jest przypadkowy - oznacza „przestrzeń”, i podkreśla tym samym szerokie spectrum możliwości aranżacyjnych kapeli, głównie w odniesieniu do własnych kompozycji.

Zespół koncertuje na terenie województwa świętokrzyskiego, jest też w trakcie intensywnych przygotowań do nagrania debiutanckiego albumu.