W trakcie koncertów Zaduszek Jazzowych zostaną zlicytowane prace Marka Karewicza, a uzyskane pieniądze przekazane mu na walkę ze skutkami udaru, który dotknął go w 2006 r.
 

  1. Ray Charles - "Ray Charles na Jazz Jamboree. Trochę sie nad nim napracowałem. To zdjęcie zrobiłem z ostatniego balkonu w Kongresowej, bo nie wolno było fotografować. Specjalny ochroniarz tego pilnował. Warto było, bo powiedział mi potem, że tak jak ja, to nikt go jeszcze nie fotografował i zaprosił mnie do Niemiec" - cytat z "This is jazz"
     
 2. Miles Davis - "Miles w Warszawie 1983. Zdjęcie wydało mi się fajne, chciałem, żeby Miles je zobaczył. Wysłałem odbitkę do Trumpet Productions w Nowym Jorku. Zdjęcie spodobało się w jego biurze i w końcu Miles zatwierdził je jako oficjalne foto kampanii nowej grupy i płyty. Odbili je w formacie 10 x 3 metra i powiesili w New York City na jakimś poważnym wieżowcu. Wiem to z dokumentacji, którą dostałem razem z kasą. Była tam też notatka od Milesa, że mam gratis photo opportunity kiedykolwiek będę w pobliżu" - cytat z "This is jazz"
 
     
  3. Miles Davis - "Milesa widziałem i słuchałem trzykrotnie. Za każdym razem wydawał mi się wrogi wobec całego świata. Był posępny, niechętny ludziom i zachowywał się niesłychanie niesympatycznie. Aczkolwiek to dzięki niemu odniosłem największy zawodowy sukces. Moja fotografia promowała Davisa w USA. To nie ta fotka, choć z tego samego koncertu na Jamboree'83. Obok Darryl Jones, od paru lat grający w Rolling Stones" - cytat z "This is jazz"
     
  4. Tadeusz i Piotr Nalepa - Tadeusz Nalepa z synem Piotrem, rok 1971, fotografia wykonana podczas sesji zdjęciowej do płyty Breakout pt. "Blues".