Tango d’amore, recital Artura Gotza, jest opowieścią o fascynacjach damsko-męskich. Artysta przeprowadza widzów przez całą skalę emocji erotycznych: od nieśmiałych zachwytów i czułości do namiętności i zazdrości.
Nie zabraknie również dużej dawki dobrego humoru i dowcipu, który dość często będzie pojawiać się podczas tego koncertu przeplatając się z poważnymi tematami. Repertuar liryczno-żartobliwy jest bardzo różnorodny.
Usłyszymy m.in. kompozycje podarowane artyście przez Zygmunta Koniecznego, a także utwory Jerzego Satanowskiego, Wojciecha Waglewskiego, Marka Michalaka do przewrotnych tekstów Agnieszki Osieckiej, Jana Wołka, Michała Zabłockiego, Marka Grechuty, Zbigniewa Książka, często w zaskakujących aranżacjach i oryginalnej, porywającej interpretacji. Podczas recitalu poznasz sprawdzoną receptę na długowieczność, zobaczysz jakie niesie skutki miłość na 40 megabajtów, a może odkryjesz w sobie usposobienie przyjemne, kto wie…
Z tego magicznego spotkania z piosenką kabaretową nie wyjdziesz obojętny! Przekonaj się sam !!!
Recital prezentowany z wielkim powodzeniem w Polsce (Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wlkp., Katowice, Kraków, Sosnowiec, Warszawa), oraz na całym świecie m.in. w Austrii (Wiedeń), Belgii (Bruksela), USA (Kalifornia, Ohio) zyskał przychylność prasy: Skoncentrowany przede wszystkim na damsko-męskich relacjach recital okazał się prawdziwym hitem i powalił na kolana oglądających. Gotz przenosił widzów w coraz to inne, zaskakująco zmienne klimaty - od lirycznych i sentymentalnych po naturalistyczne, ukazujące daleką od różowej rzeczywistość. Nie zabrakło humoru, satyry i groteski.