Dom Środowisk Twórczych
Pałac Tomasza Zielińskiego w Kielcach

UWAGA!

Od 12 sierpnia 2023 r. obowiązują nowe zasady sprzedaży biletów ze zniżką dla posiadaczy Kart Dużej Rodziny wydanych przez Prezydenta Miasta Kielce.

Więcej informacji w zakładce >> Bilety <<

Spotkanie autorskie z Tomaszem Piątkiem

07.07.2023 r. (piątek), godz. 18:00

Galeria Dom Praczki

Wstęp: wolny

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Tomaszem Piątkiem, który będzie opowiadał o swojej najnowszej książce pt. „Wielkie Łowy Kaczyńskiego 1995-2023”.

Jarosław Kaczyński dysponuje Sejmem, rządem, setkami spółek państwowych i miliardami złotych. Jak do tego doszedł? Co robi z całą tą władzą i bogactwem? Kto się tuczy na rządach Kaczyńskiego, a kto traci? Na te pytania odpowiada Tomasz Piątek w najnowszej książce „Wielkie Łowy Kaczyńskiego 1995-2023”, która wkrótce będzie do nabycia w księgarniach. To kontynuacja bestsellera „Kaczyński i jego pajęczyna”. W „Wielkich Łowach Kaczyńskiego” Tomasz Piątek prześwietla kolejne etapy kariery wodza PiS. Sprawdza, jak Kaczyński korzystał na największych skandalach III RP. Analizuje chwyty, dzięki którym PiS doszedł do władzy. Prześwietla to, co dzieje się teraz, gdy pajęczyna Kaczyńskiego oplotła Polskę, a państwo jest pochłaniane przez aparat partyjny. Autor śledzi też nitki wiodące za granicę. Dzięki temu najbardziej zaskakujące działania Jarosława Kaczyńskiego stają się zrozumiałe.

Spotkanie poprowadzą Beata Molik i Krzysztof Piotrowski ze Stowarzyszenia Prawem w Bezprawie.

 

Free Joomla! templates by AgeThemes