Dom Środowisk Twórczych
Pałac Tomasza Zielińskiego w Kielcach

Podwieczorek z Gwiazdą – Hanna Śleszyńska

16.04.2024 r. (wtorek), godz. 18:00

Pałacyk Zielińskiego – Sala Koncertowa

Wstęp: 30 zł (do 12.04.2024 r.), później 40 zł

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Dowiedz się więcej o artystce

Zapraszamy na kolejny "Podwieczorek z Gwiazdą". Tym razem gościem Pałacyku Zielińskiego będzie jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek – Hanna Śleszyńska.

Hanna Śleszyńska to artystka uniwersalna – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Jest obdarzona wielką siłą głosu i wspaniałym aktorskim talentem. Swobodnie czuje się zarówno w rolach dramatycznych, komediowych jak i musicalowych. Jej aktorska specjalność to przede wszystkim spektakle muzyczno-kabaretowe.

Przez długie lata była gwiazdą „Kabaretu Olgi Lipińskiej” i filarem „Gali Piosenki Biesiadnej” Zbigniewa Górnego. Wraz z Piotrem Gąsowskim, Robertem Rozmusem i Wojciechem Kaletą tworzy formację kabaretowo-estradową „Tercet czyli Kwartet”.

Zagrała w wielu filmach fabularnych i serialach telewizyjnych. Z tych ostatnich największą popularność przyniosły jej role: gosposi Jadzi w „Rodzinie zastępczej”, siostry Eugenii Basen w „Daleko od noszy” i pani Irenki w „O mnie się nie martw”.

Systematycznie występuje w kilku warszawskich teatrach i jeździ po Polsce z recitalami wokalnymi.

O tym wszystkim opowie w rozmowie z red. Leszkiem Bonarem wplatając w rozmowę najpopularniejsze piosenki ze swojego repertuaru.

Partnerem wydarzenia jest firma: BECHER DEWELOPER, której serdecznie dziękujemy za wsparcie tego projektu.

 

Free Joomla! templates by AgeThemes