Dom Środowisk Twórczych
Pałac Tomasza Zielińskiego w Kielcach

INFORMACJA O MONITOROWANIU BUDYNKÓW DOMU ŚRODOWISK TWÓRCZYCH
PAŁAC T. ZIELIŃSKIEGO W KIELCACH

  1. Administratorem systemu monitoringu wizyjnego jest Dom Środowisk Twórczych Pałac T. Zielińskiego w Kielcach, ul. Zamkowa 5, 25-009 Kielce. Kontakt z inspektorem ochrony danych ustanowionym przez administratora możliwy jest przez adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
  2. Monitoring stosowany jest w celu ochrony mienia oraz zapewnienia bezpieczeństwa na terenie monitorowanym. Cel ten określa zarazem cel przetwarzania danych osobowych zarejestrowanych przez monitoring.
  3. Podstawą przetwarzania danych osobowych zarejestrowanych przez monitoring jest prawnie uzasadniony interes administratora.
  4. Dane osobowe zarejestrowane przez monitoring są przechowywane przez okres 30 dni. Nie są one przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz pozycjonowane.
  5. Do danych osobowych zarejestrowanych przez monitoring mogą mieć dostęp podmioty uprawnione do tego przez przepisy prawa (np. Policja) oraz inne podmioty, gdy ich dostęp do tych danych jest niezbędny do realizacji umów zawartych z administratorem.
  6. Osobom, których dane osobowe zarejestruje monitoring służy: prawo dostępu do moich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) moich danych, prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Free Joomla! templates by AgeThemes