Dom Środowisk Twórczych
Pałac Tomasza Zielińskiego w Kielcach

UWAGA!

Od 12 sierpnia 2023 r. obowiązują nowe zasady sprzedaży biletów ze zniżką dla posiadaczy Kart Dużej Rodziny wydanych przez Prezydenta Miasta Kielce.

Więcej informacji w zakładce >> Bilety <<

Kielczanie dla WOŚP – 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kielcach

29.01.2023 r. (niedziela), godz. 17:00

Pałacyk Zielińskiego – Sala Koncertowa

Wstęp: wolny

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Dowiedz się więcej o WOŚP

46 960 zł udało się zebrać podczas licytacji w Pałacyku Zielińskiego, która odbyła się w niedzielę, 29 stycznia 2023 r., w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najwyższe kwoty – po 5 100 zł – zapłacono za złotą kartę wstępu na imprezy organizowane przez Dom Środowisk Twórczych w Kielcach w 2023 r. oraz za Srebrny medal Ligi Mistrzów zdobyty w czerwcu 2022 roku przez drużynę piłkarzy ręcznych Łomża Vive Kielce. Wysokie ceny osiągały także obrazy, gadżety WOŚP, czy liczne vouchery na różne usługi, noclegi, wstępy, czy spotkania z ciekawymi ludźmi. Nie brakowało również przedmiotów, które można było wylicytować za mniejsze kwoty… Tradycyjnie niektóre przedmioty licytowane były po dwa razy. Ponad sześćdziesiąt licytacji poprowadzonych przez Jarosława „Fokę” Bukowskiego pozwoliło zebrać – na rzecz walki z sepsą – zawrotną i rekordową kwotę 46 960 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami: licytującym, wolontariuszom, kwartetowi SAMI z Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach (który pięknie śpiewał i prezentował licytowane przedmioty), firmie SMARTSIDE Multimedia – Piotr Stokowiec z Kielc (za wsparcie informatyczne) oraz obsłudze kasowej, która – jak zwykle niewidoczna – niestrudzenie zbierała, podliczała i kwitowała wpłacane pieniądze.

https://wosp.smartside.pl/

W pałacykowym ogrodzie przez całą niedzielę działała równiez Baza dla Wolontariuszy, gdzie na wszystkich strudzonych czekało ognisko, ciepła strawa, gorące napoje i coś słodkiego.  Bazę zorganizował Dom Środowisk Twórczych we współpracy z Restauracją w Pałacyku Zielińskiego, przy wsparciu 52 Kieleckiej Drużyny Harcerzy Starzych im. Wojtka Szczepaniaka Hufiec ZHP Kielce-Miasto, Zakładu Wędlin Tradycyjnych Kamińscy, Piekarni Białogon, Szach mat – warzywa i owoce z dostawą, JG-Pak oraz Bidfood Farutex – zaopatrzenie gastronomii.

Podczas Wielkiego Finału WOŚP zapraszamy do Pałacyku Zielińskiego:

  • 17:00 - Wielka Finałowa Licytacja Kieleckiego Sztabu #262
    Tym razem, aby jeszcze mocniej rozgrzewać Wasze serca, zaprosiliśmy do Pałacyku na finałową licytację fantastyczne młode wokalistki: Kwartet SAMI w składzie: Joanna Orłowicz, Zofia Baran, Aleksandra Gąska i Maja Walusińska. Zespół istnieje od roku, ale w tym czasie dziewczyny osiągnęły już wiele sukcesów zajmując pierwsze miejsca i zdobywając liczne Grand Prix na ogólnopolskich przeglądach i konkursach. Kwartet na co dzień swoje wokalne umiejętności kształci pod kierunkiem Samueli Modzelewskiej i Przemysława Sękowskiego w Studiu Piosenki SAMI w Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach. Podczas WOŚP w Pałacyku usłyszymy kilka pięknych zaśpiewanych wielogłosowo piosenek, aranżacje których przygotował Przemek Sękowski.
  • od 12:00 - Baza dla Wolontariuszy – wspólnie z Pałacykową Restauracją będziemy przy ognisku karmić i ogrzewać zmarzniętych wolontariuszy.

Tu znajdziesz to, co będzie licytowane w Pałacyku (lista aktualizowana jest na bieżąco):

https://wosp.smartside.pl/

Stronę w ramach wsparcia WOŚP przygotował SMARTSIDE Multimedia - Piotr Stokowiec.

W tym roku WOŚP będzie poświęcony walce z sepsą, która jest odpowiedzialna za 20 proc. wszystkich zgonów na świecie.

 

Etykiety:
Free Joomla! templates by AgeThemes