• dst-slider01.jpg
  • 20210926-miedzy-sekwana-a-wisla-baner.jpg
  • DST-slider5.jpg

Robert Janowski i Walentynkowy Koncert Życzeń

14.02.2021 r. (niedziela), godz. 20:00

Profil Pałacyku na FB

Wstęp: Wolny

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Dowiedz się więcej o artyście

 

Robertowi Janowskiemu towarzyszyli doskonali muzycy: Piotr Górka (kontrabas), Tomek Wójcik (gitara) i Sebastian Ruciński (gitara).

Obejrzyj na Facebooku

Koncert był transmitowany online na naszym prfilu na Facebooku, ale na widownię w Pałacyku zaprosiliśmy dwie pary: Olę i Piotra, którzy w licytacji na WOŚP wylicytowali wspólna kawę z Robertem (została wypita i „przekąszona” pysznymi deserami przed koncertem) oraz Ewelinę i Krzysztofa – laureatów konkursu na najpiękniejsze walentynkowe życzenia.

Po koncercie Ewelina z Krzysztofem zostali zaproszeni przez Dom Środowisk Twórczych oraz Restaurację i Ogród Pałacyk Zielińskiego na romantyczną kolację do Plotkarki.


Chcesz swojej Ukochanej lub swojemu Ukochanemu sprawić fantastyczną walentynkową niespodziankę? Napisz niecodzienne życzenia i podaj tytuł polskiej piosenki, jaką chciałabyś/chciałbyś, aby była do nich dołączona. Życzenia i tytuł piosenki wyślij na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Podczas koncertu Wasze życzenia odczyta i wybraną piosenkę zaśpiewa legendarny prowadzący program „Jaka to melodia?” Robert Janowski!!!

Oczywiście nie uda się przeczytać wszystkich przesłanych życzeń i Robert nie zaśpiewa wszystkich zaproponowanych przez Was piosenek. Kto zatem dostąpi tego zaszczytu?

  • 5 pierwszych osób, które od momentu pojawienia się tej informacji wyśle do nas zgłoszenie zawierające oryginalną treść życzeń i tytuł piosenki oraz
  • 5 osób, które wybierzemy na podstawie najciekawszych propozycji życzeń i piosenki.

Dodatkowo spośród tych 10 par, na podstawie najbardziej oryginalnych życzeń, wybierzemy tę jedną zwycięską, która (jako jedyni goście) zostanie zaproszona do Pałacyku na koncert Roberta Janowskiego i na uroczystą kolację we dwoje w Baszcie Plotkarce.

Na zgłoszenia czekamy do 11 lutego 2021 r. do godz. 12:00.

Etykiety: ,
Free Joomla! templates by AgeThemes