Dom Środowisk Twórczych
Pałac Tomasza Zielińskiego w Kielcach

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kielcach

28.01.2024 r. (niedziela), godz. 17:00

Pałacyk Zielińskiego – Sala Koncertowa

Wstęp: wolny

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Dowiedz się więcej o WOŚP

Aż 78 590 PLN udało się zebrać podczas Wielkiej Finałowej Licytacji WOŚP 28 stycznia 2024 r. w Domu Środowisk Twórczych Pałacyk Tomasza Zielińskiego w Kielcach.

Podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od rana w Pałacyk działała Baza dla Wolontariuszy. Dzięki licznym sponsorom, ale przede wszystkim: Restauracja i Ogród Pałacyk Zielińskiego oraz Fabryka Herbaty i Damian Woźniak (którym serdecznie dziękujemy) było co zjeść i wypić na ciepło. O ognisko i porządek dbali harcerze z Legionowa, którzy przebywali na zimowisku w Kielcach i włączyli się w naszą akcję, oraz harcerze z Hufiec ZHP Kielce-Miasto. Dziękujemy za służbę!

O 17:00 ruszyła Wielka Finałowa Licytacja prowadzona przez Dyrektora DŚT Jarosława Bukowskiego. W 3 godziny udał się wylicytować wszystkie przedmioty (ponad sto!) za rekordową kwotę 78 590 PLN.

Dziękujemy całej załodze Pałacyku Zielińskiego – za zaangażowanie i przygotowanie wydarzenia, firmie SMARTSIDE – za wsparcie multimedialne, Tercetowi MADAM – za pomoc i piękną oprawę muzyczną oraz całemu Sztabowi WOŚP nr 262 w Kielcach – wszystkim zaangażowanym pracownikom Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach i całej redakcja Echo Dnia Kielce. To była prawdziwa przyjemność pracować z Wami wszystkimi!

 

Etykiety:
Free Joomla! templates by AgeThemes