• DST-slider5.jpg
  • dst-slider01.jpg
  • 20210926-miedzy-sekwana-a-wisla-baner.jpg

„ZAKOCHAJ SIĘ W SWINGU” – koncert, pokaz, lekcja tańca oraz konkurs taneczny

Kiedy: 22.02.2020 r. (sobota), godz. 19:00

Gdzie: Pałacyk – sala koncertowa

Wstęp: 20 zł (bilety dostępne od 03.01.2020 r.) lub wpisowe na Konkurs Taneczny 20 zł (zapisy od 20.12.2019 r.)

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Dowiedz się więcej o artyście

Lekcję tańca swingowego poprowadzą: Karolina Macałka i Bartosz Madej, instruktorzy szkoły tańców swingowych KMiTa Swing z Krakowa. Stroje wygodne, nie muszą być sportowe. Ważne są buty. Powinny być wygodne, dla bezpieczeństwa pań – najlepiej nie na obcasie – skórzane lub tenisówki.

Po koncercie i pokazie konkursowym widownia wybiera opcję: wychodzę lub zostaję na tanecznym Afterparty.

Sponsorem nagród w Konkursie jest
Sklep Taneczny STREFA TAŃCA
Kielce, ul. Wspólna 8AZapraszamy na Ostatkowy Bal Swingowy przy znakomitej muzyce grupy Boba Jazz Band, który jest obecnie jednym z najlepszych polskich i czołowych w Europie zespołów wykonujących swingujący jazz tradycyjny w najczystszej postaci. Wieczór podzielony jest na dwie części:

  • 19:00 - Konkurs tańca – w którym może wziąć udział każdy „czujący” swingowe brzmienie. Wpisowe na konkurs wynosi 20 zł – czekamy na wszystkich chętnych, którzy zaprezentują się przez fachowym Jury i zawalczą o jedną z wielu atrakcyjnych nagród.
  • ok. 20.30 - Taneczne Afterparty Rock and Roll, modern jive, east coast swing, czy west coast swing. W jakim stylu będziecie tańczyć nie ma znaczenia – wystarczy, że poczujecie tę muzykę i dacie się jej porwać.
Free Joomla! templates by AgeThemes